PostWysłany: Nie 19:27, 30 Paź 2005    Temat postu:

O widzę że Duplej działasz na kilku frontach, kolejny link od Ciebie (na to chyba trzeba nowy temat zrobić)

Zaawansowany Bhoy

Posty: 257

Skąd: Rudnik nad Sanem

PostWysłany: Nie 19:34, 30 Paź 2005    Temat postu:

Ostatnio graliśmy u siebie z liderem naszej grupy. W przeddzień meczu śniło mi się że strzelę dwa gole. Wygraliśmy 2:0 ale gola nie ustrzeliłem Sad . Miałem pomyśł że kiedy uda mi się trafić do siatki, ściągnę koszulkę Orła a pokażę koszulkę Żurawia(którą miałem ubraną pod spodem) Very Happy . No ale trzeba teraz czekać do wiosny na nowy sezon Crying or Very sad . Przynajmniej halę mamy dużą i będzie gdzie pograć z kumplami z drużyny Very Happy .

GaSmen

Posty: 1252

Skąd: Świerklaniec (Głeeeboki Śląsk)

PostWysłany: Pon 10:05, 31 Paź 2005    Temat postu:

Ja z moim Orlem Nakło bedziemy w sobote grac ostatn mecz sezonu z Dabrawa Gornicza.Jesli wygramy ten mecz a Szczawkowianka rozwali Victorie Jaworzno to mamy 3 miejsce Very Happy

PostWysłany: Śro 17:34, 02 Lis 2005    Temat postu:

Ja dosłownie 5 minut temu wróciłem z treningu i dowiedziałem się że będziemy powtarzać mecz z Zaklikowem(przegraliśmy 3:1). W ich drużynie grało kilku za starych już!! Mam nadzieję że wygramy Confused .

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Śro 17:38, 02 Lis 2005    Temat postu:

Pewnie ze wygracie, macie pojechać z oszustami Very Happy
A w jakiej kategori jest twoja ekipa ? Duzo byli za starzy ?

PostWysłany: Sob 13:02, 19 Lis 2005    Temat postu:

no i panowie zadebiutowałem w druzynie seniorów MKS-u Szczawno Zdr. w meczu z czymś tam strzegom Very Happy w 70 min wszedłęm na boisko zasnieżone, zmorożone takie ze grało sie jak w wełnianych skarpetach na wypolerowanym parkiecie. mniejsza o warunki mecz wygralismi 2:0 i co najlepsze w 90 minucie udało mi sie kulac piłke do siatki. w umie to sie poslizgnełem i akurat mi sie pilka od nogi odbila i wpadla do bramki Very Happy

GaSmen

Posty: 1252

PostWysłany: Sob 13:24, 19 Lis 2005    Temat postu:

Kazuya napisał:

No to pogratulowac Very Happy.Jakby kazdemu z nas sie pilka tak odbijala to bylibysmy II Brazylia Very HappyVery Happy

PostWysłany: Nie 19:30, 18 Gru 2005    Temat postu:

Sory że tak późno odpowiadam Embarassed . Ja gram w tramkarzach starszych czyli do 16 lat(pogram jeszcze rok i do juniorów Very Happy ). Tamci byli starsi o rok a jeden nawet o dwa lata Shocked . Meczu nie powtarzaliśmy bo ostatecznie został nam przyznany walkower. Teraz mogę jedynie pograć na halowej lidze bo trener postanowił że w zimie treningów na hali nie będzie Sad .

P.S. Gratulacje dla Kazuya za debiut w seniorach. Oby mi tak dobrze kiedyś poszło.

Ostatnio zmieniony przez Lisu dnia Pon 16:54, 19 Gru 2005, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Polskie Forum The Bhoys! Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)