ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob 21:19, 04 Mar 2006    Temat postu:

kondzio2 napisał:
To nie mozliwe. Bayern ma za dłużą siłę rażenia. HSV nie da rady.

Przez 87 minut moj typowany wynik byl realny.W pilce wszystko jest mozliwe Very Happy

Borussia Dortmund - FSV Mainz 1 : 1 -typowalem 2:0
27' C. Wörns
53' M. Thurk
Bayern Monachium - Hamburger SV 1 : 2 -1:1
83' M. Scholl
16' G. Demel
89' De Jong
Bayer Leverkusen - Werder Brema 1 : 1 -2:4
41' D. Berbatov
3' T. Frings
Hertha Berlin - FC Köln 2 : 4 -0:0
56' M. Pantelic
83' M. Pantelic
53' Podolski
55' M. Streller
75' Podolski
86' M. Scherz
Hannover 96 - Schalke 04 1 : 2 -3:1
74' T. Christiansen
20' C. Poulsen
29' Z. Bajramovic
FC Norymberga - MSV Duisburg 3 : 0 -1:0
8' R. Vittek
15' R. Vittek
86' R. Vittek

Ostatnio zmieniony przez Ebi dnia Nie 9:33, 12 Mar 2006, w całości zmieniany 3 razy
robAk

Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 24

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob 21:30, 04 Mar 2006    Temat postu:

Bayern - HSV 1:2 ....Huuuura Exclamation Very Happy bardzo lubie , gdy jakiś niemiecki zespół w lidze uciera Bawarczykom nosa Wink

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Nie 19:32, 05 Mar 2006    Temat postu:

Bez sensacji w niedzielnych meczach Bundesligi.Jansen znow wlaczyl sie w akcje ofensywna MG i przynioslo to efekt.
Borussia Mönchengladbach - Arminia Bielefeld 2 : 0
35' M. Jansen
65' W. Sonck
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 1 : 1
65' I. Amanatidis
58' M. Hanke

Koeln 3:4 (1:3) Nuernberg
Zivkovic (27 min.) Vittek (6 min. - karny)
Matip (61 min.) Vittek (16 min.)
Podolski (62 min.) Vittek (22 min. - karny)
- Sajenko (58 min.)

- Bayern się podłamał, czy co, bo ich z taką skutecznością dawno nie widziałem, Ballack zmarnował dobrą sytuację, a Bayern miał ich jeszcze z pięć. Bayer Leverkusen znowu przegrał, ale Krzynio tym razem zagrał 45 minut. Werder wysoko przegrał u siebie z Hertą Berlin. <-----

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Nie 9:33, 12 Mar 2006    Temat postu:

Robert Vittek szaleje!W poprzednim tygodniu Hat-trick,teraz cztery gole!
Jego Norymberga wygrala na wyjezdzie 4:3 z Fc Koln.Wyczyn tym wspanialszy,ze wszystkie gole strzelil...w pierwsze 22 minuty meczu!Podolski rowniez strzelil gola(choc nie zaliczam go do Polakow).Bayern i Werder nie otrzasnely sie jeszcze z odpadniecia z Ligi Mistrzow.Bayern tylko zremisowal na wyjezdzie z Wolfsburgiem,zas Werder doznal kleski u siebie,przegrywajac ze slabiutka Hertha 0:3.Borussia zremisowala z VFB 0:0.Arminia niespodziewanie wygrala 1:0 z Bayerem.Krzynowek gral w pierwszej polowie.Krzynio gral caly mecz.

Schalke 04-Eintracht Frankfurt 2:0
91' E. Sand
52' S. Larsen
Hamburger SV-Kaiserslautern 3:0
55' B. Lauth
61' Br.Samobójcza
86' R. Van Der Vaa.
Widac ile dla HSV znaczy V.Der Vaart.Wrocil i znowu Hamburg gra pieknie w pilke Razz

Neo
Najwierniejszy Celt

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 1028

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pon 18:43, 13 Mar 2006    Temat postu:

Cóż wielkich niespodzianek nie było po za Bayernem Smile Szkoda Krzynio grał podobno tylko 45 minut może Niemcy chcą nam go wybic z formy przed mundialem Smile Szkoda że Ebi jescze się nie przebudził ale zagrał dobry mecz.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Pon 20:02, 13 Mar 2006    Temat postu:

...
teraz HSV Hamburg ma tylko 6 pkt. straty do lidera czyli Bayernu Laughing . W sumie wolałbym, aby to HSV zdobyli Bundesligę, bo nie lubię (to mało powiedziane Confused ) Bayernu. Ale myślę, że doświadczenie piłkarzy z Monachium Sad weżmie górę i to oni wygrają tę Ligę. Szkoda porażki Werderu, bo mieli szansę doskoczyć do lidera, ale w końcu przegrali z nie najlepszą Hertą. Confused

...
Tego nie lubię najbardziej :
Piłkarz reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium Bastian Schweinsteiger został przesłuchany przez policję w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji w futbolu niemieckim - poinformowała monachijska gazeta "tz" w wydaniu, które ukaże się w piątek.

PostWysłany: Sob 8:46, 18 Mar 2006    Temat postu:

Już w tej kolejce okaże się czy Bayern obroni mistrzostwo czy też będzie o nie walxczył do końca. Pojedynek z Schalke zapowiada się niezykle interesująco. Mam nadzieje, że Schalke da rade bo wtedy w lidze będzie ciekawie.
No i niech ten Skibbe w końcu dostrzeże walory Krzynia bo tak dłużej nie może być.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Sob 8:53, 18 Mar 2006    Temat postu:

...
Myślę, że Bayern zremisuje 1:1, bo fajnie było by gdyby Bundesliga nie była wyjaśniona do samego końca. Mam nadzieję, że HSV mimo odpadnięcia z UEFA powalczy o mistrzostwo. Myślę, iż HSV i Bayern awans do LM mają już raczej zapewniony, czyba, że zanotują jakiejś drastyczne spadki formy (czego się nie obawiam Wink ). Ogólnie mam nadzieję, ze jeszcze w tym sezonie jeszcze się trochę poemocjonujemy Bundesligą. Razz

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Sob 9:18, 18 Mar 2006    Temat postu:

Z pewnoscia mecz Bayernu z Schalke,jest hitem kolejki.Mysle,ze wygra Schalke i emocje beda do samego konca.Tak wyglada czolowka:
1. Bayern-59
2. HSV-53
3. Schalke-51
4. Werder-50
Pamietajac o tym,ze piaty Stuttgart ma 35 punktow,juz raczej nic nie zmieni sie w czolowce.Pojdzmy na analize tej i nastepnych kolejek.Werder w tej kolejce,razem z Hsv zagraja na wyjazdach.Werder w Norymberdze,zas Hamburczycy zagraja z Wolfsdburgiem.Przy raczej pewnych juz zwyciestwach i np.porazce Bayernu bedzie to wygladalo tak:
1.Bayern-59
2.Hsv-56
3.Schalke-54
4.Werder-53
W nastepnych dwoch meczach Bayern zagra z outsiderami z Duisburga i Kolonii.Tu Bayern(moze z klopotami)powinien wygrac.W tym czasie Hsv czekaja super trudne pojedynki,z Dotmundem i Schalke.Schalke oprocz meczu z Hsv zagra,z Wolfsburgiem,zas Werder zagra z Hanowerem i Eintrachtem.W takim ukladzie spodziewam sie ,ze Hsv sie zmobilizuje i w obu meczach zdobedzie co najmniej 4 punkty.Werder pewnie 6 punktow,Schalke 4.
Wtedy wygladaloby to tak:
1.Bayern-65
2.Hsv-60
3.Werder-59
4.Schalke-58
Moje typy sa na razie prawdopodobne.Wcale nie mecz Bayern-Schalke moze zdecydowac o mistrzu,ale mecz 29 kolejki-Werder-Bayern
Przy zwyciestwie Werderu i wygranych(zmobilizowani sa tak,ze juz nie ma niespodzianek,w meczach z ich udzialem)nad Msv i Mönchengladbach,innych z zespoilow z czolowki wygladaloby to tak:

Skąd: Świerklaniec (Głeeeboki Śląsk)

HSV bylo dla mnie rewelacja jesieni.ALe teraz co mecz to graja gorzej.Bayern jest znany ze swej regularnosci i precyzji,pewnie i bez nerwowo i problemow zwyciezaja slabszych rywali.Hamburczycy sie natomiast mecza i tejk wiosny czesto remisuja.Chcialbym zeby w tej lidze bylo ciekawe ale to jest chyba niemozliwe Smile

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Sob 17:34, 18 Mar 2006    Temat postu:

GaSmen napisał:
Chcialbym zeby w tej lidze bylo ciekawe ale to jest chyba niemozliwe Smile

No niestety, najgorsze jest jednak to ze Bayern najczęsciej te lige wygrywa Razz Naprawde nie wiem z kąd we mnie taka niechęc do Bawarczyków no coz tak juz jest, mimo ze grał tam piłkarz którego lubie czyli Klinsmann.

Co do dzisiejszej kolejki to przyjemnie ze wygrała Borussia Dortmund - do tego klubu jest najblizej od ich triumfu w LM Very Happy
Wspomniane HSV dzisiaj skromnie 1-0 z Wolfsburgiem - mam nadzieje ze nie odpuszcza Bayernowi, a przynajmniej narobią im strachu. Very Happy

...
Vittek rządzi, koleś idzie na króla strzelców, a Nuernberg pnie się dzięki jemu coraz wyżej w tabeli, bo pokonać bodaj trzeci w tabeli Werder to nie lada zadanie! Trochę dziwią porażką B. Leverkusen i remi Stuttgartu myślę, że obie te drużyny powinny spokojnie wygrać swoje mecze. Mam nadzieję, że jutro tez będziemy mieli mini niespodziankę, czyli porażkę, chociaż remis Bayernu Wink Cool

Neo

Posty: 1028

PostWysłany: Sob 18:26, 18 Mar 2006    Temat postu:

W końcu obudziła się Borussia Dortmund,szkoda że Ebi nie trafił ale w sumie rozegrał dobry mecz,zaskoczyła mnie porażka HSV Smile ,niestety Bayer,cieniuje przegrali teraz z Mainz,kto wie czy grał Krzynio

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Sob 18:39, 18 Mar 2006    Temat postu:

OsKar napisał:
...

...

Stuttgart jakbys nie zauwazyl to druzyna remisow Wink (dzieki panu o nazwisku Trapatoni)Ciekawe kto przed sezonem uwazal Eintacht za ofensywna druzyne Laughing (a tak jednak jest!).Niestety znowu Ebi bez bramek,a Leverkusen przegrywa mecz,za meczem.Mal ciekawostka:do niedawna uwazalem Slowaka Vittka,za drewno,a widzimy,jak wymiata.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Polskie Forum The Bhoys! Strona Główna -> Ligi i puchary Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)