ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

PostWysłany: Nie 20:27, 23 Kwi 2006    Temat postu:

Gerd napisał:
OsKar napisał:
...
Real Madryt rzutem na taśmę zapewnił sobie zwycięstwo zze słabiutką Malagą. P bramce w ostatniej minucie meczu Ramosa wygrali 2:1. Natomiast Valencia też z nie małymi kłopotami uporała się z Athletic 3:0, po bramkach w przeciągu 4. minut Davida Villi.

Galacticos-bzikos! Laughing

...
Nie rozśmieszaj mnie! Ten ich przydomek wyssany z palca przez Hiszpańskie szmatławce mnie dobija...Galacticos...hahaha.

...
Z powodu urwania chmury, mecz Barcelony z Sewillą został odwołany.

To chyba dobrze dla obu klubów bo w tygodniu grają bardzo ważne mecze w Europejskich pucharach. Wink

Ebi

Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 937

Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Śro 13:44, 26 Kwi 2006    Temat postu:

Zinedine Zidane oswiadczyl,ze po Mundialu konczy sportowa kariere.Ciekaw jestem jak Real z tego wybrnie.Zizou to wciaz swietny pilkarz i kto go zastapi?Moze Robinho,jako ofensywny pomocnik,bo tam tez umie grac.Tylko musialby sie juz porzadnie zaaklimatyzowac,a Zidane to najlepszy rowniez skrzydlowy Realu kiedy trzeba,wiec tam tez bedzie potrzebne wzmocnienie,bo jednak skrzydla to bardzo wazny element w futbolu.Pewnie znowu kupia jakas gwiazde.Pobawie sie w proroka i mowie wam,ze do Realu trafi Cristiano Ronaldo( Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ),czyli gwiazdor potezny.Moze zakupia Juninho,ale on nie bedzie trafnym zakupem,bo za dwa lata to on bedzie dziadek i Real wyrzuci wiele kasy w bloto,bo ciagle zespol bedzie niby"przebudowywany",a fakty beda inne.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Śro 13:58, 26 Kwi 2006    Temat postu:

...
Właśn8ie słyszałem. Uważam, ze to szkoda, iż taki zawodnik jak Zinedine Zidane k.ńczy karierę w stosunkowo młodym wieku. Przypomnę, że ma on 33. lat, a taki Costacurta z Milanu ma 41. Wink

Co do tego kto przejdzie do $realu, nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że Ronaldo nie będzi taki głupii. Wink

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Śro 19:37, 26 Kwi 2006    Temat postu:

...

Już za niecałe 2 miesiące, bo 23 czerwca Zidane skończy 34 lata. Już starawy trochę jest jednak. A Costacurta? Było kilku piłkarzy grajacych do tego wieku, tylko niektórzy niepotrzebnie rozmieniali się na dobre.

GaSmen

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 1252

Skąd: Świerklaniec (Głeeeboki Śląsk)

PostWysłany: Śro 22:00, 26 Kwi 2006    Temat postu:

Kasy ma tyle ze moglby sobie maly kraj kupic,jest lubiany,widzi ze forma juz nie taka jak kiedys i moze po prostu ... juz mu sie nie chce.Chce odejsc w chwale a nie jak np Vieri wziac tuła sie po jakichs klubach i nie moze znalezc sobie miejsca w podstawowoej 11.Szkoda bo to jeden z najlepszych pilkarzy od czasow kiedy ja bylem kibicem,szczegolnie oczywiscie pamietam Final Francja-Brazylia w 1998 rk. Zegnaj Zizou Smile

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Czw 6:16, 27 Kwi 2006    Temat postu:

Tymczasem pozostajac przy Realu,Fernando Martin...podal sie do dymisji,po paru miesiacach rzadzenia.Zarzad nie dal mu wotum zaufania,bo za nim byla 1 osoba( Laughing ),a przeciwko niemu az 14.Ciekawe kto teraz sprobuje sie jako prezydent Realu.Jak cos to ja bardzo chetnie Razz

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Sob 7:01, 29 Kwi 2006    Temat postu:

...
Nareszcie!!! Razz Po prawie półrocznej przerwqie spowodowanej kontuzją, do kadry na mecz z Cadiz wrócił czołowy zawodnik Blau-grany ...XAVI Laughing FAjnie...pozostaje mieć nadzieje, że Massi wyleczy się na finał CHampions League Cool

BARCA o krok od mistrzostwa!!!
Po wczorajszym zwycieśtwie 1:0 nad Cadizem BArcelona powiększyła przewagę w tabeli nad VAlencią i w przypadku dzisiejszej straty punktu przez wicelidera Primera Division...Barca będzie miała zapewnionego mistrza!!! Wink ...Z drugiej strony jednak BArsie do mistrzostwa jest daleko.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Pon 7:32, 01 Maj 2006    Temat postu:

...
Feta odłożona...Barcelona zdobędzie mistrzostwo za tydzień pod warunkiem, że uzyska jakikolwiek punkt. Wtdey nie ważne będą wyniki meczy $realu i Valencii, jak to było wczoraj.

Feta dłożona, bo i Valencia i zespół ze stolicy swoje mecze wygrały. Real pokonał na wyjeździe Osasunę po golu Julio Baptisty z rzutu karnego, a Valencia na Estadio Mestalla rozbiła Alaves 3:0.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Czw 14:46, 04 Maj 2006    Temat postu:

...
Visca El Barca!!!

No i się stało. Katalończycy drugi raz z rzędu zdobyli mistrzostwo ?Hiszpanii. Ale piłkarze i kibice socios dowiedzieli się o mistrzostwie, już w przerwie wyjazdowego meczu(wygranego zresztą przez Barcę) z Celtą Vigo, o tym, że już mogą fetować. Stało się tak ponieważ, VAlencia nie zdobyła punktu w meczu z walczącą o utrzymanie Mallorcą. Poległa 2:1.

Dla Barcy, dobry wiadomością jest także to, że gola nie strzelił Villa, a Samuel Eto'o wpisał się na listę strzelców i ma(chyba) cztery gole przewagi.

Jeśli Real Madryt wygra dzisiaj swój mecz wskoczy na fotel wicelidera i jeśli tak pozostanie do końca rozgrywak nie będzie musiał się kwalifikować do Ligi Mistrzów...niestety.

P.S. Nic na to nie poradzę, że to mój czwarty post pod rząd w tym temacie. Wink

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Nie 11:26, 07 Maj 2006    Temat postu:

...
Proszę bardzo...radość Blaugrany z mistrza Arrow [link widoczny dla zalogowanych]

Lucas

Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 1543

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: Nie 21:39, 07 Maj 2006    Temat postu:

Załosny Real ledwo zremisowal dzis z Vilareal 3:3,mam nadzieje ze w przyszłym sezonie królewskim bedzie sie wiodo rownie zle jak w tym sezonie.Viva BARCA!!

GaSmen

Posty: 1252

PostWysłany: Pon 6:23, 08 Maj 2006    Temat postu:

Tak i tak jestem zly ze te pedaly w koncowce tak przyspieszyly.Zycze im jak zawsze fatalnych pucharow i dopoki cos w tym klubie nie ruszy,bede im tak zyczyl zawsze.Teraz maja u mnie jeszcze gorzej,bo odszedl jeden z 2 pilkarzy ktorych u nich szanuje a mianowicie Zizou.Drugim jest jeszcze Iker Casillas.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Polskie Forum The Bhoys! Strona Główna -> Ligi i puchary Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)