ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 102

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 10:31, 05 Lut 2007    Temat postu:

Ja również nie miałem okazji zobaczyć naszej reprezentacji ale to z innej przyczyny. Moja druga połówka (ta pikniejsza) miała jakąś imprezę firmową. Całe szczęście, że mój wspólnik urządził mi sesje SMS-ową stąd wiedziałem co się dzieje. Co prawda informację o 4:0 mój mózg zanotował już z lekkim opóźnieniem ale wynikało to ze zbyt szybkiego tempa alkoholizacji jakie narzucili pozostali uczestnicy imprezki.

Co do meczu to widziałem niestety tylko skróty. Cieszyć się należy z tego, że potrafimy sobie poradzić ze słabszymi teoretycznie ekipami. Jeszcze niedawno (no w sumie już trochę dawno) było tak, że przed meczem np. z San Marino bądź innym Timorem Wschodnim nie byłem pewien wyniku. A teraz to przynajmniej jak człowiek słyszy że gramy z Estonią to zakłada, że będzie wysoko do przodu i tak też się dzieje... Nie ma miejsca na niespodzianki. Co do składu to wiadomo nie od dziś że Leo wykorzystuje każdą okazję żeby sprawdzić jak największą liczbę potencjalnych zawodników do występów w kadrze. No ale po to są mecze towarzyskie. Aye!

Gerd napisał:
Nie wiem czy ktoś zauważył, iż na boisko wybiegł Maciej Iwański autor jednego z goli. Komentator tego meczu musiał wtedy szczególnie się ucieszyć, gdyż nazywa się... Maciej Iwański

Po meczu Zaglebia Lubin z Dinamem Minsk nawet owy redaktor przeprowadzal z nim krociutki wywiad Cool

Mecz pokazal ze juz o zadna pozycje szczegolnie nie musimy sie martwic.Bardzo slabo wypadl Grzelak,ktory byl jakby przemeczony,nieco slabiej tez Bronowicki,hm moze Wdowczyk przesadza z natezeniem treningow Confused ?

A to ci dopiero ciekwostka. Nic o tym nie wiedziałem. Dancing
A tak naprawdę wynikiem tego meczu bym nie przeżywał, bo i tak spotkanie to miało wymiar szkoleniowy. Ale jest OK!

Fox

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 1855

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 17:34, 06 Lut 2007    Temat postu:

Watpie zeby Grzelaka mogł "zajechac" w takim czasie. Poza tym Grzelak to pilke mial moze z dwa, trzy razy, raz spartolił gdy nie trafił w pilke. Innym razem fatalnie pilke stracił... Iwanski i komentator chyba z sympati Smile krzyknał ze to był Grzelak.

johnybravo

Posty: 102

PostWysłany: Wto 20:01, 06 Lut 2007    Temat postu:

Jutro kolejny meczyk naszych chlopakow. Tym razem przeciwnik raczej lepszy niz Estonia. Zakladam jednak ze nie powinno byc problemu i spokojne 2:0 powinno wskoczyć i Leo bedzie mial 6 zwyciestwo z rzedu. Oby tak bylo. Poki co z meczow sparingowych wynika ze Leo nawet w takich spotkaniach potrafi mobilizowac do grania dlatego uwazam ze nie powinno byc inaczej niz do przodu. Jestem tylko ciekaw czy obrońcy znowu zabawią się w napastników. Dla tych co nie mają czasu buszować po internecie:

Do tej pory byly 3 spotkania z tego 2 w El.ME. Mecze rozegrano w 1995 roku. W Zabrzu było 5:0 ale w Bratyslawie dostaliśmy bęcki 1:4. W 1998 towarzysko w Bratysławie i 3:1 do przodu.

Aye!

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Wto 20:21, 06 Lut 2007    Temat postu:

No oby te 2:0 się sprawdziło. Słowaków nie można jednak lekceważyć, o czym boleśnie doświadczyli Walijczycy. I dobrze bo ich nie lubę jakoś, za całokształt. Powinniśmy naszych południowych sąsiadów pokonać (nie widzę inaczej), ale zwycięstwo trzeba będzie wywalczyć.

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Wto 22:07, 06 Lut 2007    Temat postu:

A ja tam stawiam na powtorkę z soboty - 4:0 bardzo jestem ciekawy co pokaze Jelen, co prawda narzekał on ostatnio na bóle pleców, ale forme niewątpliwe nadal ma. Dobrą note po ostatniej kolejce Bundesligi dostał Krzynówek - zaliczył jedna asystę (ma 3 miejsce w klasyfikacji asystentów)
Moze byc ciekawie, choc widowisko znowu moze zostac zepsute przez stan murawy. Jutro ma co prawda swiecic słonce, ale nie wiadomo czy boisko odzyska swoje własciwosci do meczu po tych ostatnich ulewach.

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Wto 22:18, 06 Lut 2007    Temat postu:

Stadion będzie świecić, ale chyba znowu pustkami. Słońce zostawmy w spokoju.

Neo

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 1028

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Śro 20:05, 07 Lut 2007    Temat postu:

Na stadionie bedzie Robert Kubica,więc myśle że nasi grajkowie pokażą się przed nim z jak najlepszej strony Razz nie no tak dla jaj se powiedziałem,oni grają dla siebie,dla kraju i dla nas:D.Słowacja hmmm ,myśle że powinniśmy wygrać z 3:1,nasi południowi sąsiedzi podciągneli się piłkarsko w ostatnich latach i nie dają sobie tak w kasze dmuchać,pokazała to własnie potyczka z Walijczykami gdzie wyspiarze nie mieli nic do powodzenia,jednak brakuje im jeszcze wiele do czołówki,(porażka z Niemcami 1:4chyba u siebie)mam nadzieje że wszyscy zagrają na maxa i będziemy się cieszyc z kolejnego zwycięstwa naszych orłów.

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Śro 20:28, 07 Lut 2007    Temat postu:

Neo napisał:
Na stadionie bedzie Robert Kubica

Mam nadzieję, że nasi grajkowie wezmą przykład z jego prędkości i Słowakom w pojedynkach biegowych, pokażą im jedynie numery rejestracyjne, te z tyłu koszulek. Laughing

dark
Zaawansowany Bhoy

Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 227

Skąd: Chojnice

PostWysłany: Czw 8:11, 08 Lut 2007    Temat postu:

Polska-Słowacja 2:2. W pierwszej połowie Polacy grali fatalnie. Stracona bramka w 34 sekundzie, dużo strat, brak pomysłu na grę. Pod koniec 1 połowy straciliśmy jeszcze gola. W 2 połowie Beenhaker wpuścil na boisko Matusiaka, Łobodzińskiego i Krzynówka, którzy rozruszali naszą grę. Wywalczony przez Grzegorza Rasiaka karny, który na bramkę zamienił Michał Żewłakow. W pożniejszym minutach grał była troszkę nudna. W 79 minucie bramkę zdobył Radek Matusiak, który był chyba najlepszym polskim graczem tego spotkania.

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Czw 8:17, 08 Lut 2007    Temat postu:

Odczuwam pewien niedosyt po tym meczu,aczkolwiek cieszmy sie ze moglismy nasza reprezentacje widziec na zywo,a za niedlugo to nie bedzie takie oczywiste Sad Blad popelnil Beenhaker z 3 defensywnymi pomocnikami i brakiem rozgrywajacego.Beenhaker wlasciwie dobrze chcial sie zabezpieczyc przed groznymi kontrami Slowakow,lecz nie mogl przewidziec katastrofalnej gry Dudki.Rasiak byl osamotniony i dostal tylko pare razy pilke-dwa razy nawet ladnie rozegral pilke z glebi pola-gdyby nie slaba szybkosc to moze mielibysmy super rozgrywajacego Smile Jelen staral sie,ale wyraznie zostal przez sztab Kociana rozpracowany i mial podwojne krycie.Madre zmiany po przerwie daly dobry efekt,gdyz w koncu sam Grzesiu nie musial walczyc o pilke,a pomagal mu w tym Matusiak.No i juz nie mielismy tych glupich strat w srodku pola,a Slowacy ograniczali sie do indywidualnych akcji Dusana Svento.W drugiej polowie bylismy znacznie lepsi,a Slowacy moga nam pozazdroscic bramkarzy Cool Nie wiem jak Kaz mogl spudlowac z 6 metrow,kiedy juz dobrze przyjal pilke Evil or Very Mad

johnybravo

Posty: 102

PostWysłany: Czw 10:35, 08 Lut 2007    Temat postu:

Odczuwam pewien niedosyt po tym meczu

Dokładnie. Pierwsza połowa wiadomo jaka. Słoweńcy mieli więcej z gry a bramka na początku ustawiła praktycznie przebieg pierwszej połowy. Nasi grai bez składu i ładu, być może się mylę ale ich gra znów opierała się na krótkich podaniach na zasadzie byle oddać piłkę. Zmiany w drugiej połowie ożywiły grę i już jakoś się meczyk oglądało. Bramka Matusiaka niby z winy bramkarza ale w sumie ładny strzał. Nie spodziewałem się, że Matusiak uderzy z takiej pozycji i w takim biegu. Szkoda tych dwóch sytuacji z końca spotkania czyli bańka Wasilewskiego po dośrodkowaniu Krzynówka (b.dobre dośrodkowania moim zdaniem, zawsze robiły sporo zamieszania na polu karnym) no i ten strzał z 6 metrów "Kazia"... kurna jak to nie weszło?! - i stąd m.in ten niedosyt.

W sumie... to było jedno ze spotkań, o którym szybko zapomnę. Aye!

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Czw 14:51, 08 Lut 2007    Temat postu:

hmm, co by tutaj jeszcze napisac... w zasadzie wszystko juz napisaliscie (głownie Ebi)
Pomysł na srodek pomocy byl poprostu fatalny, tak wogole jak mozna było wystawic bardziej defensywny skład niz na Portugalię ??!!
Bylo dwoch defensywych pomocników - Lewandowski, Kazimierczak (i prosze nie mowcie ze ma duze mozliwosci gry w ofensywie), a zamiast drugiego napastnika Leo wpuscił... obronce. Ciekawe kiedy Leo zorientuje sie ze Dudka to słaby zawodnik ktory tylko od czasu do czasu potrafi zagrac na przecietnym poziomie.
W kazdym razie taktyka ktora obrał nasz trener byla fatalna a jej największa ofiarą byl Rasiak ktory znowu zaliczył slaby wystep, no ale co on mogl sam tam zrobic? przedryblowac sam cała słowacką obrone ?
Słabo zagrał Bronowicki i boje sie ze to jest raczej jego normalny poziom, jest bardzo słaby technicznie i czesto sie gubi.
Nieco przygaszony był Jelen ale faktycznie rywale zostawiali mu bardzo malo miejsca. I tutaj chwilke o Słowakach, oni naprawde grają fajna pilke - bardzo ofensywną z ciagłym pressingiem (stad te ich wyniki w poprzednich meczach) To taka druzyna ktora moze sprawic jeszcze nie jedna niespodzianke.
A wracając do naszych to ja nie mam przekonania do Grzelaka (Rafała pomocnika) nie podobał mi sie on w meczach ligi portugalskiej i nie podobał mi sie on wczoraj. Owszem czasami ładnie pokręcił pileczką przy nodze ale nic wiecej nie pokazał. Teraz na lewym skrzydle to chyba powinnismy czekac na powrót Smolarka albo przestawic tam Jelenia, bo Krzynowek jakby juz myslał o emeryturze.
Z prawą stroną nie mamy najmniejszych klopotów, nawet gdy wszyscy bedą zdrowi to bedzie tam klopot bogactwa.
W napadzie tez nie ma wiekszych problemów, Matusiak trzyma przyzwoity poziom a i Rasiaka tez bym nie skreslał. Moze kiedys na swoj dawny poziom wroci jeszcze Zurawski to wtedy bedzie juz całkiem dobrze.

Neo

Posty: 1028

PostWysłany: Czw 16:52, 08 Lut 2007    Temat postu:

Hmm no co do tu jeszcze dodać dobrze prawicie.Mecz?? Nawet se piwko nie zdążyłem otworzyć a już było 1:0 dla Słowaków.W I połówce nasi rzeczywiśćie zagrali słabo,nie miał kto rozgrywac takie miałem wrażenie a więc Żuraw wróć Razz,widoczny brak był Błaszczykowskiego który mógł szarpnąc ta prawą stroną,Jeleń jakby troche ospały,zresztą nikt nie zagrał w I połówce aby go pochwalić,no Artek Boruc przy bramkach był bez szans,no i pewna gra by dosrodkowaniach i pewne wybicia no i interwencja pod koniec I połówy:D(połowy)nadspodziewanie słabo Bronowicki....
II połowa to już kadra jaką chcielibyśmy oglądać nasi od początku przejeli nasi inicjatywe,dzięki wprowadzeniu Matusiaka,Krzynówka nasze grała była bardziej zywa i żwawsza.Cóż 2:2 w sumie dobry wynik,taki sprawiedliwy,w I połowie Słowacy przeważali w drugiej Polacy.Szkoda tylko że Każmierczak nie strzelił tej bramki ......

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Polskie Forum The Bhoys! Strona Główna -> Reprezentacje narodowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)