ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 1605

Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Wto 19:09, 21 Lis 2006    Temat postu:

Fajnie tylko, że nie można na żywo obejrzeć tych meczów! Ale wielkie brawa dla chłopaków. Czwarty meczyk na 3:0, to imponujący wynik i oby tak dalej.

Neo

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 1028

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Śro 16:00, 22 Lis 2006    Temat postu:

No i kolejne zwycięstwo 3:0 tym razem nad gospodarzami imprezy Japonią,nasi ani przez chwile nie dali nadzieji Japończykom,dzięki temu skończyli pierwszą faze bez straty seta,z kompletem zwycięstw,jednak teraz zacznią się schody,w drugiej fazie czekają min.Serbia,Rosja.

Gerd mecze można oglądać Live na Polsacie i Polsacie Sport,no chyba że chodzi ci o godziny tych meczów Wink

Fox

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 1855

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Śro 16:42, 22 Lis 2006    Temat postu:

No to jest maly klopot, te godziny nie sa zbyt korzystne dla europejczyków - wiekszosc w pracy lub w szkolach.
Final bedzie w niedziele 4.12 a wtedy mam akurat zajecia tak wiec jesli jakims cudem Polakom uda sie zajsc az tam to moja radosc bedzie ograniczona. Tak na serio to polfinal z taka grą jak dotychczas jest jak najbardziej realny. Wszystko okaze sie po meczu z ruskimi - to bedzie w sumie pierwszy wielki rywal naszych w Japoni.

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Śro 18:32, 22 Lis 2006    Temat postu:

Neo napisał:

O tym wiem znakomicie, ale w tych godzinach co mecze są transmitowane to szykuję się do pracy, albo już pracuję, np. dzisiaj o godz. 10. Może jutro będziemy wkońcu strajkować, ale za to nie ma meczu, a na poczcie brak telewizora. Wink

sikor
Zaawansowany Bhoy

Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 267

Skąd: ŁDZ

PostWysłany: Śro 22:11, 22 Lis 2006    Temat postu:

kurcze jestem pod ogromnym wrażeniem naszych chłopaków.
idą jak burza, jak tornado, jak monsummmmm!
mam nadzieje, że starczy im chęci, zapału i kondycji by z taką formą dojechać do finału.
prawdziwą dyspozycję naszych chłopców pokaże mecz z Serbami.
trzymam kciuki!!

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Nie 8:57, 26 Lis 2006    Temat postu:

Siódmy mecz, siódeme zwycięstwo i ponownie 3:0, tym razem z Kanadą. W setach na tych mistrzostwach Polacy mają imponujący wynik 21-0! Dzisiaj obudziłem się o 6.30, włączyłem telewizor i było już po wszystkim! Będę musiał powtórkę zaliczyć.

Me serce przepełnia radość.
Nasi chłopcy wreszcie pokazują na co ich stać a w nas kibicach apetyt rośnie; czy będziemy mieli złoto ?!
Czekam na mecz z Rosjanami to dopiero będzie widowisko.
Zastanawiam się czy nie wziąć wolnego dnia Very Happy
Już dziś zaczynam trzymać kciuki!!

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Nie 22:46, 26 Lis 2006    Temat postu:

Dobra, dobra tak naprawde to dla nas teraz zaczynaja sie prawdziwe mistrzostwa. Z tych dotychczasowych spotkan to widzialem moze z polowe i to tez nie w calosci. Czasami nie za bardzo wychodzila nam zagrywka a wiekszosc zawodnikow stosuje taka pol mocna. Jak sobie przypomne dawniejsze mecze z ruskimi to u nich wygladalo to lepiej, ciekawe jak bedzie tez z odbiorem. No wlasnie pan Gacek - czy poradzi sobie w tych trudniejszych meczach ? Do tej pory fajnie gra i moze Lozano dobrze zrobil ze zostawil Ignaczaka w kraju, pelna odpowiedz dadza nam dopiero najblizsze potyczki.
Boje sie zeby ich te latwe mecze nie uspily, duzo rozegra sie w "glowach" zawodnikow. To ze wszystkie mecze konczyly sie do zera to zapewne wynik tego ze niemal caly czas gralismy tą zelazna szóstką, jak bedzie teraz zobaczymy...
Z niecierpliwoscią czekam do wtorku.

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Wto 14:00, 28 Lis 2006    Temat postu:

CUDO!
Bandziory Lozano pogonili Bolszewików 3:2! Choć po pierwszych dwóch setach nie wyglądało to zbyt ciekawie. Jednak nasi podnieśli się z kolan i dokopali kacapom.

Szkoda, że na żywo nie mogłem obejrzeć tego horroru, ale o 17.20 na Polsat Sport ma być powtórka. Jak ktoś nie ma tego kanału to na głównym Polsacie będzie ów retransmisja o 1.00. Tu w szczególności piszę do Foxa. Wink

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Wto 14:37, 28 Lis 2006    Temat postu:

Jak ktoś nie ma tego kanału to na głównym Polsacie będzie ów retransmisja o 1.00. Tu w szczególności piszę do Foxa. Wink

A Fox oglądal prawie caly mecz Smile spieszylem sie jak cholera, mimo ze po pierwszym secie wygladalo to tragicznie. Drugiego nie widzialem, ale zdazylem na set trzeci.

Uff no emocje byly, po pierwszym okropnym secie mialem czarne mysli. Jak zobaczylem ze drugi tez oddalismy to juz bylo fatalnie, myslałem ze to dla nas juz koniec. Rosjanie górowali nad nami tym o czym wczesniej pisalem czyli zagrywką, no i wiadomo ten strasznie wysoki blok.
A u nas nic sie nie kleilo, a najgorsze bylo to ze siatkarz ktory jest liderem tej druzyny gral jak jakis junior. Bezradny Swiderski to smutny obrazek, ktory chcialbym jak najszybciej zapomniec. W pierwszym secie najlepiej radzil sobie Wlazły, w drugim nie wiem ale skoro zostal zmieniony to chyba musial byc juz slabszy.
No wlasnie zmiany, zmiany - kluczowy moment spotkania. Gdyby nie Gruszka a przede wszystkim Szymanski to nie bylo by tak radosnie.
Podobalo mi sie to okreslenie komentatorów - prof Szymanski Padam , faktycznie gral idealnie, to gracz meczu i u mnie dostaje 10/10
W ogole wszyscy w trzecim secie zaczeli grac swoje, nie pozostaje nic jak tylko powtorzyc to co mowili komentatorzy. Ruscy graja silowa toporną pilkę, my w pierwszych setach staralismy sie ich w tym przescignąc. A trzeba bylo poprostu zaczac grac w czystą siatkowke uzywajac przy tym glowy. Polacy tak zaczeli grac w trzecim secie i efekt mamy. Rozkrecali sie z seta na set, a ruscy stali i nie wiedzieli co robic a teraz moga sie juz pakowac.

до свид'ания kacapy Laughing

sikor

Posty: 267

Skąd: ŁDZ

PostWysłany: Wto 15:21, 28 Lis 2006    Temat postu:

Bosko, rewelacyjnie, pieknie cudnie ......
Jestem w ogromnym szoku.
Nareszcie chłopaki wyszli obronną ręką z kompleksu ZSSR.
Taki finisz taka walka; ze stanu 0:2 doprowadzić do tajbreka i go wygrać.
Trzymam kciuki i marzy mi się złoto !!!

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Wto 15:37, 28 Lis 2006    Temat postu:

To już chyba trener Tunezyjczyków powiedział, że nie widzi inaczej jak tylko złoty medal dla Polaków! Mam nadzieję, że tak będzie!
Obejrzałem całego "tajbreka", no i słusznie Grzesiu Szymański nazwany został profesorem. Szczerze mówiąc cieszę się jak małe dziecko!

-----------------------------------------------------------------------------------

Jak stwierdził po meczu trener Ruskich Goran Gajić, że nie rozpracował przed meczem Szymańskiego i Wlazłego. Pełna amatorka, a toć to Mistrzostwa Świata. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do wyboru trenera naszej reprezentacji. Raul choć mały wzrostem, przewyższa o wiele Gorana, który upatruje też porażki swojego zespołu w błędnych decyzjach sędziego. Tylko jak ruskie wygrywali 2:0, to czy ktoś im bronił aby wygrali jeszcze jednego seta? A niech jeszcze doda jak kacapscy siatkarze prowokowali naszych orłów. O tym już nie wspomni!

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Wto 16:41, 28 Lis 2006    Temat postu:

Jak stwierdził po meczu trener Ruskich Goran Gajić, że nie rozpracował przed meczem Szymańskiego i Wlazłego. Pełna amatorka, a toć to Mistrzostwa Świata.

Bo oni nas po porostu zlekcewazyli, wiekszosc zawodnikow otwarcie mowila ze z Polską sobie spokojnie poradzą. Nie bylo nawet tej zwykle przyjetej kurtuazji. Nigdy nie wolno lekcewazyc rywala, oczywiscie trzeba byc pewnym siebie i wierzyc w swoj sukces. Rosjanie (Goran stara sie nie byc gorszy) tego nie rozumieją - jak nie mozna bylo analizowac gry Wlazłego ??!!

Poza tym ruscy juz to w sobie mają - Polakow traktują jako gorszy naród, ktory od czasu do czasu ma czelnosc sprzeciwiac sie ich dominacji na roznych polach.
Ja zawsze staram sie zakopywac wszelkie doly, czy to pomiedzy warszawiakami i slazakami, zydami i katolikami czy gejami i hetero.
Musze przyznac ze ja osobiscie najwiekszy klopot mam wlasnie z tym wielkim narodem ze wschodu, choc tez staram sobie tlumaczyc ze nie wszyscy przeciez tacy są.