ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 1855

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią 11:00, 10 Mar 2006    Temat postu:

No niestety wyniki wskazuja na to ze nasze bielskie stalówki bedą co najwyzej 4 Sad często pokazuje ich mecze na TVP3 i prawie zawsze są to przegrane. No i jeszcze jedna sprawa - komentatorzy w tv Twisted Evil prawie zawsze komentarz jest stronniczy, grr takich zawodów nie da sie oglądać.

Oskar
Celtycki Maniak

Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Sob 14:07, 11 Mar 2006    Temat postu:

W pierwszym meczu play off PLS BOT Skra Bełchatów, aktualny mistrz Polski, doznała sensacyjnej porażki na własnym parkiecie z ósmym zespołem fazy zasadniczej - Gwardią Wrocław 2:3.

OsKar napisał:

Skra spokojnie ich przejdzie.Mysle,ze przyczyna porazki,byla zla atmosfera,po porazce z Iraklisem w dwumeczu.

PostWysłany: Nie 19:59, 19 Mar 2006    Temat postu:

Kto z Was oglada final PE kobiet w siatkowce?Graja ze soba RC Cannes(Gosia Glinka)z Perugia(Swieniewicz)Pierwszego seta wygrala Perugia
Mecz stoi na najwyzszym poziomie.Transmisja na Polsat Sport.Pozniej opowiem o meczu.Perugia wygrala 25:23.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Nie 20:02, 19 Mar 2006    Temat postu:

...
Ja nie oglądam, ale z ciekawością posłucham twojej opowiedzi Wink . Za bardzo to mnie meczu siatkówki nie interesuję, no oprócz meczy naszej reprezentacji Very Happy . Czekam

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Nie 20:10, 19 Mar 2006    Temat postu:

...

Niestety sie nie doczekasz Crying or Very sad Wiadomo,w domu rzadza rodzice,wiec mama chce ogladac Taniec z gwiazdami,to tak musi byc.No to chociaz powiem o pierwszym secie
0-10 punktow-w tym czasie Glinka byla niewidoczna,Swieniewicz tak sobie
11-20 punktow-Swieniewicz marnuje pare swietnych pilek,koncert gry Glinki.Najbardziej emocjonujaca czesc spotkania.
21-25 punktow-srednia gra Glinki,Swieniewicz odzywa i druzyna Dorotki wygrywa w pierwszym secie.
5000 kibicow na trybunach robi niesamowita atmosfere na stadionie.Andrealina z pewnoscia skacze do niewyobrazalnego poziomu.Mecz fenomenalny.Jedyne co mnie zniechecalo to ,wiadomo niezbyt duze rozeznanie w nazwiskach.Perugia byla lepsza druzyna w pierwszej czesci spotkania,pozniej wyrownany przebieg spotkania.

Perugia wygrala 3:1 z Cannes.Glinka zdobyla w tym meczu 20 punktow dla Racingu Cannes,Swieniewicz osiem,ale Puchar Eupopy laduje w rekach Swieniewicz.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Pon 16:48, 20 Mar 2006    Temat postu:

...
No i jak się można było spodziewać Perugia wygrała i to dość wysoko bo 3:1. Po tym pierwszym secie widać było, że to wygrają. Może gdyby Cannes wygrały drugiego, a nie trzeciego seta, mogłyby jeszcze wygrać. W sumie to nie wiedziałem na kogo głosować, ale ważne, że któraś z naszych reprezentacyjnych siatkarek wygrała! Very Happy

Neo

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 1028

Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Sob 12:01, 25 Mar 2006    Temat postu:

W pierwszym meczu półfinałowym miedzy AZS Olsztyn a Skrą Bełchatów zwyciężyli olsztynianie 1:3,w drugim meczu może byc ciekawe mistrzowie polski przegrywają na razie 1:0,natomiast w meczu o pozostanie w lidze w pierwszym meczu zwyciężył Joker Piła ,pokonując Energię Sosnowiec 3:2 Very Happy

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Sob 18:03, 25 Mar 2006    Temat postu:

...
W drugim półfinałowym meczu play off mistrzowie Polski, siatkarze Skry Bełchatów, pokonali wicemistrzów kraju, zawodników PZU AZS Olsztyn 3:2 (28:26, 31:29 Wink , 19:25, 22:25, 15:12) i wyrównali stan półfinałowej rywalizacji na 1-1. Laughing

Neo

Posty: 1028

PostWysłany: Nie 17:06, 26 Mar 2006    Temat postu:

Cóż Jastrzębski Węgiel pokonał dziś w drugim meczu półfinałowym AZS Czestochowa 1:3,to ich wydatnie przyblizyło do finału,nie wiem jak Czestochowa musiałaby zagrać aby jeszcze coś uratowac.W pucharze polski kobiet zwycięzyły zawodniczki BKS Stal Bielsko-Biała,pokonały one gładko 3:0 Nafte Gaz Piła. Smile

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Pon 23:15, 27 Mar 2006    Temat postu:

The One The Neo napisał:
W pucharze polski kobiet zwycięzyły zawodniczki BKS Stal Bielsko-Biała,pokonały one gładko 3:0 Nafte Gaz Piła. Smile

No i pieknie, w mistrza jednak nie wierze. Ten puchar zawodniczki innych ekip jakby odpusciły.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Pią 19:35, 31 Mar 2006    Temat postu:

...
No i BOT Skra bełchatów prowadzi z PZU AZS Olsztyn 2:1 w fazie play-off. W rozegranym przed chwilą meczu Bełchatowianie pokonali Olsztynian w tie-breaku 15-12. Następny mecz w ich hali.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Nie 8:20, 02 Kwi 2006    Temat postu:

...
Skra w fiinale. Po bardzo zaciętym meczu w Olsztynie. W pierwszych dwóch setach powody do radości mieli kibice gospodarzy. Ale jednak potem skra się odrodziła i wygrała trzy kolejne sety.

Neo

Posty: 1028

PostWysłany: Nie 19:54, 09 Kwi 2006    Temat postu:

Trwa mecz finałowy PLS pomiędzy BOT/Skra Bełchatów a Jastrzebskim Węglem,po weekendowych spotkaniach jest 2:0 dla Skry,niedzielne spotkanie zakończyło sie wynikiem 3:2 dla Bełchatowian ,w sobote było 3:1 dla Skry Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Polskie Forum The Bhoys! Strona Główna -> Hyde Park Sportowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)