ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Pon 6:51, 10 Kwi 2006    Temat postu:

...
Skra idzie jak burza na mistrza. Mam nadzieję ,że wygrają z jastrzębiam i zzdobędą ten skromny puchar. 2:0 - lepiej im idzie jak do tej pory, niż w półfinale, to chyba dlatego, że tam grali z AZS.

Fox
Najwierniejszy Celt

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 1855

Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 15:31, 10 Kwi 2006    Temat postu:

Grały tez Panie i niestety z walki o medale odpadły juz siatkarki BKS-u Stal Bielsko-Biała Sad W sumie po dwóch meczach przegranych u siebie mozna było sie tego spodziewac, ale one w ostatnim meczu prowadziły juz 2:0 w setach i w trzecim rowniez wygladało ze bedzie dobrze. Niestety jak sie nie wygrywa przy 2:0 to sie przegrywa 2:3 - to cholerne przysłowie sie niestety spełniło. Evil or Very Mad

PostWysłany: Pon 18:02, 24 Kwi 2006    Temat postu:

Oczywiście równiez gratulacje ode mnie Laughing szkoda Jastrzębskiego Węgla,ale cóż Skra lepsza. Smile

Gąska napisał:

No to po tym jak do klubu dołączyli Stelmach i Szczerbaniuk to kto wie... Smile. Z tego co słyszałem szykują się też inne wzmocnienia, także kadra AZS'u może być na tyle mocna, aby włączyć się do walki o mistrza Wink.

Gąska

Posty: 2

PostWysłany: Śro 23:00, 24 Maj 2006    Temat postu:

Najlepsze jest to, że my się wzmacniamy a Bełchatów traci jednego z liderów. Very Happy

powtórze się:

Neo

Posty: 1028

PostWysłany: Czw 17:18, 25 Maj 2006    Temat postu:

Zobaczymy jak to będzie wydaje mi się że wielka czwórka znów będzie rządzić w lidze,a ja będę jeszcze częściej starał się oglądać PLS z powodu awansu do ekstraklasy Delecty/Chemika Bydgoszcz

Kuba
-

Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 345

PostWysłany: Pią 17:20, 26 Maj 2006    Temat postu:

The One The Neo napisał:

Do tej 4 niebawem moze dolaczyc jeszcze nie daj Boze Resovia . Napisalem niedja Boze bo mimo ze jestem z Rzeszowa z calego serca zycze im jak najgorzej Smile

Gerd

Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 1605

Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Nie 4:09, 16 Lip 2006    Temat postu:

BRAWO POLACY
Nasi reprezentanci w dwóch pierwszych meczach Ligi Światowej, pokonali na wyjeździe USA! Oba mecze zakończyły się wynikiem 3:1!!!

PS. Przy okazji, może te wyniki przymkną buzie przeciwnikom wyboru Leo Beenhakkera na stanowisko selekcjonera reprezentacji piłkarskiej, wszak trenerem siatkarzy jest argentyńczyk Raul Lozano! I zwycięża!

Lucas

Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 1543

Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: Nie 9:03, 16 Lip 2006    Temat postu:

Dokladnie tak samo se pomyslalem o tych trenerach Very Happy
Choc wyniki u Lozano tez nie przyszly od razu.Ale wyniki w meczach ze Stanami sa bardzo budujace!!

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Nie 10:34, 16 Lip 2006    Temat postu:

No nie do konca sie z tym zgadzam, juz wczesniej siatkarze mieli dobre momenty, wygrywali mecze nawet z tymi najlepszymi na swiecie. Jak przychodził Lozano to sytuacja nie byla az taka zła (i nadal jest o wiele lepsza niz w piłce) i na samym początku miał nawet dobre wyniki. Lozano przyszedł po to zebysmy nie tylko wygrywali z tymi najlepszymi ale po to zeby były z tego wyniki i konretne sukcesy. Wczesniej była piękna gra, ale medalów zadnych, teraz juz po dłuzyszym okresie pracy mozemy na cos liczyc.

Gerd

Posty: 1605

PostWysłany: Nie 18:26, 16 Lip 2006    Temat postu:

Fox napisał:

Cżeściowo Fox, jest analogia do piłkarzy jeżeli chodzi o dobrą a przynajmniej przebłyski dobrej gry! Za Janasa nieszczęsnego przecież w el. MŚ zdobywaliśmy notorycznie po trzy gole! Gra się jakoś kleiła i było git, tym bardziej, że w pierwszym sparingu z Janosikiem jako selekcjonerem było soczyste 0:5 z Duńczykami! U Lozano, wyniki też przyszły z czasem! Któż bowiem z siatkarskich kibiców liczył na dwie wygrane z Amerykanami? Nikt, liczono po cichu na jedno zwycięstwo i na nic więcej! A tu taka wspaniała niespodzianka! Mam nadzieję, że Beenhakker zrobi z naszymi piłkarzami podobnie! Sprawa trudna, ale nie niewykonalna. Jednak od razu trzeba zaznaczyć, iż ku temu by tak było potrzeba czasu. I to więcej niż u siatkarzy!

Fox

Posty: 1855

PostWysłany: Sob 14:57, 22 Lip 2006    Temat postu:

No niestety z Serbami dostalismy 1-3 , całego meczu ocenic nie moge, bo ogladalem tylko dwa pierwsze sety. No i to były dwa całkiem rozne sety, w pierwszym przyjecie było wrecz fatalne a zagrywką chyba nasi nie chcieli zrobic krzywdy rywalom. No a wiadomo ze bez tych dwoch elementów to ciezko co kolwiek zdziałac. W drugim secie wygladało to juz duzo lepiej i to chyba głownie dzieki bardzo dobrej grze blokiem. Trzeci podobno wygladał tak jak pierwszy wiec szkoda nawet gadac. A ten decydujący set podobno był strasznie zacięty no ale niestety ostateczne rostrzygniecie...