PostWysłany: Sob 10:17, 04 Mar 2006    Temat postu:

Niestety NEC gra obecnie słabo to i Andrzej nie ma jak strzelic Sad

Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 13

Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie 14:49, 05 Mar 2006    Temat postu:

Ktoś wie z jakiej strony można ściągnąć bramki z meczów z eradivision?? Albo chociaż z PSV

PSV Eindhoven - Heerenveen 4:1 -Psv jest poziomem nieosiagalne dla innych
37' Kone
41' P. Cocu
75' Alex
83' Kone
63' M. De Vries
NAC Breda - RBC Roosendaal 2:1 -ze slaba druzyna tylko 2:1 Confused ?
36' A. Roumani
47' Slot
58' B. Daelemans
Willem II - FC Groningen 5: 0 -tego bym sie w zyciu nie spodziewal.Przeciez Groningen dobrze sobie radzi w Eredivisie Shocked
29' J. Valencia
48' Hadouir
51' N. Wau
56' I. Redan
58' M. Dembele
Vitesse - Roda JC 1: 3
42' S. Blondelle
47' S. Cziommer
80' B. Bödör
95' B. Bödör
Feyenoord - Utrecht 3:0 -wielka trojka znow gromi innych Very Happy
41' S. Kalou
49' D. Kuijt
90' S. Kalou
RKC Waalwijk - ADO Den Haag 3 : 0 -i znowu przyjaciel (L)egii przegral Sad
29' B. de Ceulaer
56' D. Van Dijk
72' D. Van Dijk
Twente - Heracles Almelo 2: 0
20' S. Touma
53' P. Gerritsen
Ajax - Sparta Rotterdam 6 : 0 -no to Huntelaar juz sie pieknie zaaklimatyzowal w Ajaxie.Inter juz sie boi.
5' N. Boukhari
13' N. Boukhari
40' K. Huntelaar
52' T. Vermaelen
55' K. Huntelaar
61' K. Huntelaar

Neo

Posty: 1028

PostWysłany: Nie 19:54, 05 Mar 2006    Temat postu:

Huntelaar hat-trick to mnie cieszy,Ajax mimo że grał ze słabeuszami to powoli staje na nogi

The One The Neo napisał:

Wygrywają i to się liczy. Klas Jan bardzo mi się podoba od kiedy tam jest. Napoczątku zaczął nie mrawo ale ostatnio się rozkręca. Bramka w lidze mistrzów, Teraz kolejny 3 bramki w Ajaxie, widać że będą mieli z chłopa pożytek.

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Nie 17:46, 12 Mar 2006    Temat postu:

Twente-NAC Breda 1:0
67' Bakircioglu

Ajax-PSV Eindhoven 0:0 -mecz w ktorym,korzystajac z odpadniecia Psv z Ligi Mistrzow(chodzi o zalamanie,po wysokiej przegranej)powinien wygrac Ajax

ADO Den Haag-FC Groningen 2:1 -kolejny krok ekipy Tomka Rzasy do utrzymania
23' M. Mols
66' F. Bodde

15' Nevland

Roda JC-Sparta Rotterdam 1:1
57' S. Cziommer

64' W. Gudde

NEC-Heracles Almelo 2:0 -NEC mam nadzieje,ze wraca do formy
4' Denneboom
56' D. Jones

Utrecht - Heerenveen 2:0
68' R. Nelisse
91' M. Fortuné

Vitesse-RBC Roosendaal 5:1 -RBC do drugiej ligi(za niedlugo)
5' M. Junker
8' R. Knol
59' Y. Hersi
61' Knopper
80' Benson

78' P. Kpaka

Willem II-AZ Alkmaar 1:3 -Az oczywiscie znowu dlugo remisuje i pozno zapewnia sobie zwyciestwo.
16' I. Redan

5' H. Medunjanin
59' Steinsson
88' Br.Samobójcza

Feyenoord-RKC Waalwijk 1:1-duza niespodzianka,choc po Feyernoordzie mozna sie wszystkiego spodziewac
34' Br.Samobójcza

87' R. Berger

Neo

Posty: 1028

PostWysłany: Pon 18:38, 13 Mar 2006    Temat postu:

NEC wraca do formy Ebi masz racje mamy nadzieje że w tym i Niedzielan Smile Szkoda że Ajax nie wygrał z PSV. Smile

Oskar

Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Wto 8:21, 14 Mar 2006    Temat postu:

...
To prawda, myślę, że NEC wraca do formy jaką prazentowała kilka lat temu w pucharze UEFA. Co do meczu na szczycie tej kolejki to Ajax w drugiej połowie przeważał i miał wiele okazji do zdobycia zwyci ęskiego gola. Liczyłem na Pienaara i spółkę, ale niestety nie zwyciężyli. W Eredivisie najbardziej lubię Feyenord Rotterdam i Kuyta. Wink

W Eredivisie najbardziej lubię Feyenord Rotterdam i Kuyta. Wink

no i za to cię bardzo lubię oskar. tak trzymać. kuyt serio chce zostac na nastepnym sezon w feye. oj bardzo mnie to cieszy, chociaż ciekawe co działacze jak zaczną dostawać konkretne oferty kupna tego piłkarza? zobaczymy

kondzio2

Posty: 171

PostWysłany: Sob 8:24, 18 Mar 2006    Temat postu:

A w tej kolejce kolejny klasyk:Alkmaar gra z Feynoordem. Myśle, że Kuyt postara się i razem z Kalou wygrają i odkoczą w tabeli drużynie AZ. Co do Psv to już napewno zdobędą mistrzostwo mimo ostatnich porażek.

GaSmen

Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 1252

Skąd: Świerklaniec (Głeeeboki Śląsk)

PostWysłany: Sob 9:20, 18 Mar 2006    Temat postu:

Jestem calym sercem za Feyenoordem.Niec h im Kuyt,Castelen i spolka pokaza kto tam rzadzi.Alkmaar maja szczescie ze trenuje ich Van Gaal bo to swietny fachowiec i z tej szarzyzny ligowej wyprowadzil ich na glebokie wody.ALe Portowcy im i tak pokaza Smile

Ebi

Posty: 937

PostWysłany: Nie 20:51, 19 Mar 2006    Temat postu:

W hicie kolejki nieoczekiwanie wygralo Az Alkmaar.Padl wynik 1:0.Szkoda Feyernoordu,bo maja niezla druzyne,a marnuja szanse walki o Lige Mistrzow.Niech Kuit odejdzie z Feyernoordu,bo tam juz sie nie rozwinie!Jesli to prawda z Henrym,to Arsenal moglby kupic Dirka,czym w 80% wypelnilby luke po Thierym.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Nie 21:27, 19 Mar 2006    Temat postu:

Ebi napisał:

...
Co do tego meczu to szkoda porażki Feyenordu Confused , miałem nadzieję, że jednak Rotterdam wywiezie z Alkmaar trzy punkty, a tu takie zaskoczenie, porażka. Crying or Very sad myślę, Ebi, że się "trochę" przeliczyłeś pisząc, że Dirk wypełniłby 80% luki po Henrym. Sory, że to mówię, ale tych dwóch piłkarzy narazie, podkreślam, narazie dzieli co najmniej klasa. Chociaż wolałbym, aby tak nie było Wink

wibran

Posty: 177

PostWysłany: Nie 13:13, 26 Mar 2006    Temat postu:

i znowu kolejna klapa feyenoord'u. chłopaki dostali wyraźnie zadyszki. mecz bardzo słabiutki. pogrązył ich fin kolkka. fajnie się prezentowali kibice z haagi. ostatnie dwadzieścia minut praktycznie tylko ich było słychać. oj!słabo widzę finisz rozgrywek.

Oskar

Posty: 752

Skąd: WISŁA

PostWysłany: Nie 15:27, 26 Mar 2006    Temat postu:

...
No niestety, kolejna porażka Feyenordo i kolejne stracone punkty. Za to zanosi się na zwysięstwo AZ Alkmaar. No cóż powoli marzenia o LM stają się niczym. Taki jest futbol, zawsze znajdzie się ktoś w lepszej formie. Za to Ajax także chyba nie wygra, bo w 90 minucie remisuje 1:1 z NAC.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze Polskie Forum The Bhoys! Strona Główna -> Ligi i puchary Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)