ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    GalerieGalerie    ZalogujZaloguj    RejestracjaRejestracja

Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 187

Skąd: Swiecie nad Wisla

PostWysłany: Nie 12:52, 06 Lis 2005    Temat postu:

dobra rozumiem twoje zdenerwowanie bo sam mowisz ze niedawno to przechodziliscie i znowu to samo to koszmar.ja jednak zotane na forum na dluzej i bede sie dzielil z wami kochani nasza radoscia z meczow celtow Very Happy

pogo66

Posty: 187

PostWysłany: Pon 19:19, 07 Lis 2005    Temat postu:

Tato, jak przyszedłem na świat? - No dobrze, mój synu, kiedyś musieliśmy odbyć tę rozmowę. Tata poznał mamę na chatroomie. Później tata i mama spotkali się w cyberkafejce i w toalecie mama zechciała zrobić kilka downloadów z taty memory sticka. Jak tata był gotowy z uploadem, zauważyliśmy, że nie zainstalowaliśmy żadnego firewalla. Niestety, było już za późno, żeby nacisnać ,,cancel'' albo ,,escape'', a i meldunek ,,chcesz na pewno ściągnąć plik?'' już na poczatku skasowaliśmy w opcjach ,,ustawienia''. Antywirus mamy już od dłuższego czasu nie był uaktualniany i nie poradził sobie z robakiem taty. Więc nacisnęliśmy klawisz ,,enter'' i mama otrzymała komunikat: ,,przypuszczalny czas kopiowania 9 miesięcy''. Very Happy

PostWysłany: Sob 21:33, 12 Lis 2005    Temat postu:

Ten tekst znalazłem na onecie(autor niejaki "grreg1984@interia.pl")
Trochę długi ale jeżeli ktoś chce się pośmiać to warto przeczytać Very Happy .

POLSKA-BRAZYLIA FINAŁ MŚ - GRZEGORZ RASIAK ŁAMIE BRAMKE !!!

SZPAK: Ze stadionu Olimpijskiego wita panstwa wszystkich Dariusz Szpakowski
GMOCH: Ale ten Janas jest głupi.
SZPAK: Jacek, jesteśmy już na antenie.
GMOCH: Już? To dlaczego nic nie mówiłeś?

W Tym momencie łączność ze Stadionem Olimpijskim zostaje zerwana i transmisja zostaje skierowana do studia telewizyjnego, gdzie głos zabiera Włodek Szaranowicz.

SZARANOWICZ: Przepraszam panstwa za utrudniena. Przypadkiem połączyliśmy się z telewizja czeska. Za chwile sprobujemy ponownie się ponownie połączyć z Dariuszem Szpakowskim i Jackiem Gmochem. Tymczasem zapraszam panstwa na krótkie reklamy.

15 minut pozniej.

SZPAK: Ze stadionu Olimpijskiego wita panstwa wszystkich bardzo serdecznie wasz ulubiony komentator Dariusz Szpakowski.
GMOCH: A ze strony mojej skromnej osoby wita panstwa wszystkich bardzo serdecznie Jacek Gmoch. Na początku pragne powiedziec ze Paweł Janas to świetny trener.
SZPAK: Będę miał dla panstwa przyjemność komentowac finałowy mecz Mistrzostw Swiata pomiedzy reprezentacja Polski a reprezentacja `Canarinhos'.
GMOCH: Ale powiedzmy sobie szczerze ze nasi piłkarze nie zasłużyli na finał. Po tym jak przegrali pierwszy mecz w grupie z Arabia Saudyjska 0:5, to wydawalo się ze to już koniec wszystkiego.
SZPAK: Ale nie zapominaj Jacek, ze Arabia to w koncu super zespół. Wystarczy wymienic takie nazwiska choćby jak Al.-Jaber, Al.-Husajn, Al.-Zarkawi czy tez Bin AL-Shibkh. Ale w kolejnych meczach Polacy pokonywali inne potęgi, takie jak Togo, Chorwacja, czy tez w ¼ finału Iran.
GMOCH: He, he, he.
SZPAK: Na chwile oddajemy głos Jackowi Kurowskiemu, który rozmawia z trenerem Pawłem Janasem.

KURA: Panie trenerze, dlaczego w dzisiejszym meczu nie zagra najlepszy dotychczas strzelec Mistrzostw , Tomasz Frankowski, który zdobył już 9 bramek, choc grywał tylko końcówki meczów?
JANAS: Cóż, powiedzmy sobie szczerze, że najlepszym polskim napastnikiem jest obecnie Grzegorz Pasiak - to tak naprawde dzieki niemu udało się nam awansowac do mistrzostw swiata a teraz do finału. Dlatego Grzesiu Rasiak wyjdzie od pierwszych minut meczu.
KURA: Panie trenerze, przeciez Grzegorz Rasiak nie strzelil jeszcze zadnej bramki.
JANAS: No i co z tego, przeciez gdyby nie Grzesiu, to byśmy nie wyszli nawet z grupy.
KURA: Panie trenerze, czy uwaza pan, ze zawodnik grający w piatej lidze angielskiej powinien grac zamiast Tomasza Frankowskiego, który od pół roku gra w FC Barcelonie, gdzie strzelił 22 bramki.
JANAS: Powtarzam jeszcze raz, to dzieki wspaniałej grze Grzegorza Rasiaka jesteśmy w finale.
KURA:Dziekuje panu za rozmowe. Darku, oddaje Ci głos.

GMOCH: Co za idiota.
SZPAK: Witam panstwa ponownie. Szkoda ze panstwo tego nie widza jak wspaniale bawia się polscy kibice.
GMOCH: A Paweł Janas to naprawde super trener.
SZPAK: Oto skład reprezentacji Polski przeciwko Brazylii. Na bramce Artur Boruc, w obronie Rzasa, Kłos, Bąk, Baszczynski, w pomocy - Mila, Kosowski, Lewandowski, Szymkowiak, a w ataku Grzegorz Rasiak i Maciej Zurawski.
GMOCH: Jest to bardzo ofensywny skład.

Przebieg meczu:

1 min.::

SZPAK: Brazylijczycy rozpoczynaja gre. Roberto Carlos podaje do Kaki, ten mija pieknym zwodem Rzase, ale Kłos wybija piłka na aut.

5 min.:

SZPAK: Kapitalny rajd Kamila Kosowskiego, piekna centra na srodek pola karnego, Żurawski mija obrońców Brazylii i .
GMOCH: Brutalny faul Brazylijczyka na Macku Zurawskim.
SZPAK: Proszę panstwa, arbiter wskazuje na `wapno'.
GMOCH: Mamy rzut karny !!!
SZPAK: Wykonawca rzutu karnego będzie Grzegorz Rasiak. Grzesiu bierze rozped na srodku boiska i biegnie niczym torpeda na pole karne. Proszę panstwa coz za emocje. Rasiak dobiega na pole karne i uderza.
GMOCH: To straszne, Rasiak potknął się na piłce.
SZPAK: Sędzia każe grac dalej, piłke przejmuja Brazylijczycy.

11 min.::

SZPAK: Piekne podanie Kaki do Robinho, ten zgrywa klepka do Ronaldo i GOOOLLL !!! GOOLLLL !!! To jest Ronaldo !!! GOOOLLL !!!. Kapitalny strzał w okienko.
GMOCH: Przepraszam Cie Darek, ale bramke strzelił Roberto Carlos.
SZPAK: Prawda, zmyliły mnie ich fryzury.

28 min. ::

SZPAK: Kapitalne podanie ze srodka Szymkowiaka do Zurawskiego, ten mija kapitalnie obrońców brazylijskich, wychodzi sam na sam z Dida, podaje kapitalnie do Rasiaka, który ma przed soba pusta bramke. Proszę panstwa musi być gol !!!
GMOCH: Aj, Rasiak z dwóch metrów przed pusta bramka trafia w poprzeczke. Cóż za okazja.
SZPAK: Miał chłopak pecha, to wina zbyt silnego wiatru.

56 min. ::

SZPAK : Roberto Carlos mocno dosrodkowuje w pole karne, na szczescie pilka trafia do polskich obrońców. Prosze panstwa GOOOLLLL !!! GOOOLLL !!! GOOLLL !!! Coz za piekna bramka Rząsy.
GMOCH: Darek, przeciez Rzasa strzelił do naszej bramki.
SZPAK: Przeciez mówie ze Rzasa strzelił.
GMOCH: Niestety przegrywamy już 2:0.

73 min.::

SZPAK: Rzut rozny wykonuje Maciek Zurawski. Kapitalny wyskok Grzegorza Rasiaka. AJ, Jezus Maria !!!
GMOCH: Proszę panstwa, czegos takiego jeszcze nie widziałem.
SZPAK: Szkoda, ze panstwo tego nie widza. Grzegorz Rasiak tak niefortunnie wyskoczył tak wysoko, ze wyladował na poprzeczce.
GMOCH: Niestety poprzeczka nie wytrzymała siły upadku Rasiaka.
SZPAK: Sedzia musi przerwac mecz, do momentu az bramka nie zostanie naprawiona.

Mecz został przerwany na 2 godziny.

85 min. ::

SZPAK: Proszę panstwa, jesteśmy świadkami ostatniej zmiany w naszej reprezentacji. Za Macieja Zurawskiego wchodzi Tomek Frankowski.
GMOCH:Czyli Franek łowca Hiszpanek.

86 min.:::

SZPAK: Kapitalna centra Krzyżówka na 16 metr do Tomka Frankowskiego, ten przyjmuje pilke na lewa noge, mija obronce brazylijskiego i GOOLL !!! Proszę panstwa, coż za wejście.
GMOCH: Wejście smoka.
SZPAK: Przegrywamy już tylko 1:2.

93 min. :::

SZPAK: Proszę panstwa, to już ostatnia minuta gry, minuta prawdy. Rzut rozny dla Polski.
GMOCH: Nawet Artur Boruc biegnie na pole karne.
SZPAK: Mocna centra na pole karne Kamila Kosowskiego, piłke wybija Juninho, do pilki dobiega Artur Boruc i GOOOLLLL !!!
GMOCH: Proszę panstwa, coz za piekna bramka, strzał z 25 metrów w samo okienko.
SZPAK: Artur dziękujemy Ci !!! Kibice polscy szaleja, brazylijczycy nie mogą uwierzyc w to co się stalo, myśleli ze już wygrali/

DOGRYWKA

103 min.

SZPAK: Piekna centra ze srodka boiska, pilke przyjmuje Tomek Frankowski, uderza z 20 mettrow i GOOLLL !!!!
GMOCHl: Co za bomba !!! To 11 gol Tomka Frankowskiego w turnieju.

118 min.

SZPAK: Mocne podanie z rzutu roznego Kamila Kosowskiego, do pilki wyskakuje Tomek Frankowski. GOOOOLLL !!!
GMOCH: Kapitalny gol głowa. Tomek popisal się hattrickiem

Polska wygrała mecz finałowy 4:2 z Brazylia. Po meczu Jacek Kurowski rozmawia z trenerem Pawłem Janasem.

KURA: Panie trenerze, na początku wielkie gratulacje za zdobycie mistrzostwa swiata.
JANAS: Nie ma za co.
KURA: Kogo z spośród zawodnikow wyróżnił by pan najbardziej w dzisiejszym meczu?
JANAS:Najlepszym zawodnikiem był zdecydowanie Grzegorz Rasiak - to dzieki niemu dzisiaj wygraliśmy. A ponadto wspaniale zagrali Rzasa, Lewandowski i Mila.
KURA: Czy uwaza pan ze słusznie wybrano Tomka Frankowskiego najlepszym zawodnikiem mistrzostw/
JANAS: Nie podzielam opinii ekspertow, nie wiem gdzie oni maja oczy. Przeciez to Grzesiu Rasiak był zdecydowanie najlepszy.

PostWysłany: Sob 22:36, 12 Lis 2005    Temat postu:

No rzeczywiście niezłe Very Happy, ktoś musial nad tym posiedzieć. Szkoda że nie ma więcej takich "piłkarskich" dowcipów (a może znacie jeszcze jakieś)
Jakoś utkwiło mi w pamięci "Franek łowca Hiszpanek" Very Happy

Damian
Celtycki Maniak

Posty: 742

PostWysłany: Nie 10:21, 13 Lis 2005    Temat postu:

Bardzo dobre Very Happy Swoją drogą trener Janas przejdzie do histori jako najbardziej skomplikowny trener kady wszech czasów. Te komedie z Rasiakiem,sadzanie najlepszego strzelca na ławie...Czekam teraz an Mundial będa niezłe jaja z tym Janasem Very Happy He he he.
A tak na poważnie jesli wujek wystawi go w pods. 11 na MŚ to sie zastrzele ...

Weltmaisterschaft 2006 , czyli Rasiak na mundialu

Mistrzostwa świata już za moment wiemy ze polska znalazła się w grupie z Francją, japonią i Angolą. Trener Janas podał kadrę na mistrzostwa. W kadrze zabrakło t. Frankowskiego jego nieobecność tłumaczył trener:
` Tomek obiecał przed ostatnim meczem elche ze strzeli hat-tricka, nie udało mu się ,strzelił 2 bramki i dlatego nie pojedzie ponieważ nie jest słowny a to znaczy ze nie mogę mu ufać, a to ze strzelił 25bramek dla elche, no cóż gratuluje mu ale moja decyzja jest nieodwołalna, to ze w eliminacjach do ms strzelił tyle bramek to zasługa Grzesia który męczył obrońców rywali a Tomasz wchodził i strzelał przypadkowe bramki wynikające ze zmęczenia przeciwnika '
W kadrze znalazł się Grzegorz rasiak który ostatnie 8miesiecy przesiedział na trybunach stadionów drużyn premierschip.
Rasiak: ` trener po każdym treningu bardzo mnie chwali mówi ze na mnie liczy ale jak zbliża się mecz odsyła mnie na trybuny, jestem w bardzo dobrej formie a to ze nie strzelam bramek to nie moja wina, słynę z gry głowa a koledzy z totenhamu podają mi piłkę za daleko od mojej głowy zazwyczaj jest to nawet 5cm , wszyscy wiedza ze jestem sztywny i trudno mi aż tak odchylić głowę' .
Powołanie dla Grzegorza wywołało oburzenie w kraju. Trener janas musiał się gęsto tłumaczyć ze swojej decyzji: ` Grzesiu jest obecnie w znakomitej formie, na treningach po jego uderzeniach wszyscy uciekają ponieważ nigdy nie wiadomo gdzie piłka trafi, jest nieprzewidywalny tak dla nas jak i dla przeciwnika. Byłem z Grzesiem cały czas w kontakcie telefonicznym i opowiadał mi jak go w tym tottenhamie źle traktują dlatego jestem przekonany ze w kadrze odżyje i wróci do takiej wysokiej formy jak choćby z meczów z Islandia i Anglia'
W kadrze znalazł się t.hajto który jak nieoficjalnie się mówi załatwił sobie powołanie za sztangę fajek ofiarowanej Pawłowi janasowi...

Zamieszanie wokół rasiaka natychmiast wykorzystała firma produkująca płyn do czyszczenia mebli i od zaraz Grzesiu został znakiem firmowym

Niedługo w kadrze tuz przed 1 meczem z Angola wybuchł wielki skandal. T. Hajto namawiał do palenia Grzesia który natychmiast wyjawił wszystko trenerowi i Tomek H. W świadku przemytniczym znany jako `Gianni' został wyrzucony z kadry. Tak trener tłumaczył swoja decyzje ` Tomek dobrze wie ze drewno jest łatwopalne a mimo to chciał namówić Grzesia do palenia, mogliśmy strącić najlepszego zawodnika a to byłaby tragedia dla zespołu dlatego Tomek musi odejść'. pojawily się glosy ze grzegorz padl ofiara spisku kory uknuła `grupa trzymajaca władze' w kadrze chcieli pozbyc się jedynej przeszkody przed zdobyciem mistrzostwa swiata .

Przyszedl mecz z angola..jak się okazalo zwycięski . wygraliśmy 10:0 gola strzelili wszyscy od dudka kończąc na zurawskim oprocz..Grzesia. trener janas po meczu powiedział: `zagraliśmy dobry mecz nikt mnie nie zawiodl..slucham?? ze Grzesiu jako jedyny gola nie zdobył?? No to co?? Gola każdy może strzelić ale praca jaka Grzesiu włożył w to spotkanie była wielka,zosstawil na boisku mnóstwo liści..'

Następnie spotkanie z Francja niestety przegrane 1:0.. o meczu Zidane: ` czuliśmy się jakbyśmy grali w 12 dzięki wspanialej grze waszego napastnika jak mu tam yyy... no tego dużego.. o drewniak w Internecie na niego mówią... o rasiak no właśnie.. znakomicie rozbijał ataki waszej drużyny'
janas `takie były założenia taktyczne by Grzesiu skumplował się z Francuzami a kiedy oni nabiorą do niego zaufania podadzą mu ten jeden jedyny raz piłkę on strzeli dla nas zwycięska bramkę dlatego wybrałem system gry 1-9-0-1 Grzesiu był osamotniony wiec musiał kombinować no cóż tym razem się nie udało'

Mecz z Japonia decydował o naszym awansie niestety porażka 2:0 wykluczyła nas z dalszej walki o medal.. o meczu- takira tokiokajam : `przed meczem obawialiśmy się tego wysokiego raszka ale jak się okazalo nie takie drzewo wielkie jak je malują..
Rasiak: ` dziś zagrałem słabiej niż zwykle ale to przez to ze nie widziałem zawodników japoni i dlatego nic nie strzeliłem bo myślałem ze trening mamy...'

Po mistrzostwach trener janas podął się do dymisji w ogniu krytyki znalazł się rasiak który powiedział `znów jestem kozłem ofiarnym' i podążając śladami trenera odszedł z kadry powiesił buty na kółku... (zawiesił je na szyi) i zamieszkał z janasem w lesie podobno oprowadza go po znajomych i rodzinie ...

Kolejne Rasiakowe przygody

Rasiak zagrał niczym Brazylijczyk, popisał się serią wspaniałych zwodów z prawej strony pola karnego i wyłożył piłkę na piąty metr, tam do piłki dopadł Mila i podwyższył na 3:0

Czy to kolejny dowcip ? NIE to fragment z relacji z meczu Polska-Ekwador na onecie Very Happy

Lisu

Posty: 257

PostWysłany: Nie 20:31, 13 Lis 2005    Temat postu:

Fox napisał:

Zagrał niczym brazylijczyk Laughing ? Hehe niezły tekst! A tak wogóle to szkoda że do piłki nie doszedł Frankowski bo jemu ten gol się o wiele bardziej należał.

GaSmen

Posty: 1252

Skąd: Świerklaniec (Głeeeboki Śląsk)

PostWysłany: Nie 22:53, 13 Lis 2005    Temat postu:

Hmm ale gdzie nie popatrzyce na jakiekolwiek forum to Grzesiek ma przechlapane Very HappyVery Happy.

Najbardziej mi utkwilo w pamieci to " Jak sie nazywa Rasiak w Belgii ? Greg Van Den Drval.W Brazylii ? Boazerinho.W Angli ? Woodgate Very HappyVery Happy

P.S ja osobiscie wolalbym zeby sie tak wyzywali na Mili i Lewandowskim

Snaps
Solidny Celt

Posty: 333

Skąd: Radom

PostWysłany: Nie 23:06, 13 Lis 2005    Temat postu:

Lewandowski jaki jest taki jest, ale przynajmniej kopać po nogach solidnie umie Smile

A Mila z Rasiakiem to tylko sie rpzewracac albo farcic takie gole jak dzisiaj Mila.